Atrakacje

Lokalizacja naszego obiektu sprawia, że wypoczynek staje się niezwykle komfortowy. Do centrum Zakopanego jest zaledwie 7 km, więc dojazd nie zajmuje wiele czasu. Można skorzystać z linii „Bus”, która znajduje się obok naszego budynku, a cena takiego dojazdu do Zakopanego to około 4 zł od osoby.

Chwilę relaksu i wytchnienia zapewnią Państwu znajdujące się w odległości około 1km , kompleksy basenów termalnych „Termy Szaflary” oraz „Gorący Potok”, na który naszym Gościom oferujemy Kartę Tatrzańska z rabatami do 35% ( termy, baseny, restauracje, wyciągi, itp.) . Nie dalej niż 250 m jest kryta hala sportowa z nowoczesną siłownią, a w odległości 30 m duży sklep samoobsługowy, ośrodek zdrowia i apteka.

W pobliżu znajduje się kilka wyciągów narciarskich, tak dla amatorów jak i bardziej zaawansowanych narciarzy (Gondolowa „Stacja Suche” 2 km, wyciąg orczykowy „Gliczarów” 1,5 km również orczyk „TokoLand” 0,5 km).

Do rzeki Biały Dunajec jest zaledwie 150 m, więc coś dla amatorów wędkarstwa. A w okolicy znajduje się kilka restauracji regionalnych takich jak: „U Furtoka” – 0,5 km, „Polaniorka” – 1 km, „Goll” – 2 km, serwujących smaczne jedzenie i doskonałe „napitki”.