O nas

Wraz z rosnącymi wymaganiami i potrzebami Gości stworzyliśmy miejsce, w którym można naprawdę wypocząć. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi Goście czuli się u nas jak w domu.

Stylem obiekt nawiązuje do architektury podhalańskiej. W budynku znajdują się przestronne pokoje o wysokim standardzie. W każdym z pokoi znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. We wszystkich pokojach są małżeńskie łóżka oraz meble wykonane z drewna jesionowego. Aktualnie dysponujemy 25 miejscami noclegowymi.

Budynek wyposażony w nowoczesny system przeciwpożarowy połączony ze stałym monitoringiem zewnętrznym i wewnętrznym. Stworzonym dla wygody i bezpieczeństwa naszych Gości, którzy na ekranie telewizora mogą podglądać co się dzieje na parkingu , czy placu zabaw. W trosce o bezpieczeństwo osób przebywających w naszym obiekcie, każdy z pokoi posiada własny system zabezpieczający. Po opuszczeniu pokoju odcina on zasilanie elektryczne (z wyjątkiem lodówki), co pozwala uniknąć sytuacji narażających życie lub zdrowie nasze i naszych Gości.

Nasz dom mieści się w samym sercu malowniczej i tętniącej żywa góralską kulturą wsi Biały Dunajec. Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest położenie. Do centrum Zakopanego jest około 7 km. A do „Term Szaflary” i „Gorącego Potoku” około 1km. W okolicy znajduje się też kilka wyciągów narciarskich, co sprawia, że wypoczynek zarówno latem jak i zimą staje się wyjątkowy.
Na terenie naszego obiektu jest też plac zabaw dla dzieci, a parking jest monitorowany całodobowo.

„Willa Sichelscy” to obiekt stworzony z myślą o osobach pragnących odpocząć od trudów dnia codziennego. Naszym Gościom oferujemy komfortowe pokoje urządzone elegancko i stylowo. Jesteśmy małżeństwem wywodzącym się z rodów góralskich, mamy dwójkę dzieci. Dlatego też mile widziane są u nas rodziny z dziećmi, a także kulturalne pary czy dojrzali seniorzy.

Nasze góralskie usposobienie sprawia, że dla naszego bogatego już grona znajomych dołączają nowi Goście, którzy to coraz częściej nas odwiedzają. Naszym Gościom staramy się stworzyć atmosferę, aby każdy czuł się u nas jak u siebie w domu. Najlepszym dowodem dla nas są pochlebne opinie naszych Gości, za które serdecznie dziękujemy.